moja misja

Jestem tu, by osiągnąć wizualny sukces Twojej marki.

kim jestem

kim jestem

Studio goodot

Justyna Kramarz

Moją specjalizacją jest skład publikacji od książki, czy ebooka, po podręcznik, katalog i broszury interaktywne. Zajmuję się również kreowaniem logo i identyfikacji wizualnej marki.

doświadczenie

Doświadczenie i wiedza zebrana przez 8 lat działalności pozwala mi na wykonywanie w pełni profesjonalnych i świadomych projektów, które nie tylko podążają za obecnymi trendami, ale są w pełni ponadczasowe i unikalne.

Indywidualizm, z którym podchodzę do każdej współpracy pozwala mi w 100% spełnić stawiane oczekiwania.

Piszesz książkę lub ebook? A może tworzysz własną markę lub chcesz odświeżyć wizerunek i przyciągnąć nowych klientów?

Jesteś w dobrym miejscu! Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy masz już za sobą lata doświadczenia, stworzę dla Ciebie projekt graficzny dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb!

oferta

W czym mogę Ci pomóc?

01

SKŁAD PUBLIKACJI

Skład i typografia książki, katalogu, magazynu oraz wiele innych publikacji, które swoim wyglądem przyciągną niejednego czytelnika. Pozwól ponieść się prawdziwym emocjom jakie może przekazać tekst.

02

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

To podstawowy i najważniejszy element przyczyniający się do sukcesu Twojej marki. Nie pozwól swojemu biznesowi zniknąć w tle konkurencji. Spójność i konsekwencja to połowa sukcesu.

03

PROJEKTY GRAFICZNE

Twoja marka już funkcjonuje na rynku? Wprowadzasz nowy produkt? To idealny moment na reklamę. Daj się zauważyć potencjalnym klientom. Buduj i utrwalaj swoją komunikację na rynku.

moja wizja

Chcesz o coś zapytać lub potrzebujesz porady? Napisz do mnie.

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwań względem projektu!
kontakt@goodot.pl

opinie

Jeśli nadal zastanawiasz się jak wygląda współpraca ze mną, to już nie musisz.

Jestem niezmiernie zadowolona z profesjonalnej pracy Pani Justyny. Kreatywność, dbałość o detale i szybkość wykonania zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Projekt jest zgodny z moimi oczekiwaniami. Polecam każdemu, kto poszukuje profesjonalnego podejścia do projektowania graficznego.

Magdalena Piotrowska

Z Justyną mieliśmy okazje współpracować przy tworzeniu raportu od strony graficznej – jesteśmy bardzo zadowoleni, widać było bardzo dobre umiejętności w zakresie opracowania graficznego jak i składu.

Katarzyna Wierzbicka

W awaryjnej sytuacji
potrzebowaliśmy zlecić skład publikacji dla naszego klienta. Od początku do końca
współpracy z Justyną mieliśmy bardzo dobry kontakt, a publikacja została złożona profesjonalnie i terminowo. Dziękujemy i polecamy!

Amistad Mobile

Współpraca z Justyną nad ebookiem psychologicznym była pełna cierpliwości, profesjonalizmu i bardzo sprawnej komunikacji. Polecam serdecznie.

Iga Zielińska

… współpraca układa się
wzorowo, o czym świadczą gotowe realizacje oraz bieżąca współpraca przy rozwoju naszej, coraz bardziej rozpoznawalnej, marki. Na każdym etapie realizacji możemy liczyć na sugestie, porady, pomoc i dotrzymanie terminów. Pełen profesjonalizm. Polecamy!

Defendo Kraków Team

Polecamy współpracę z Panią Justyną, projekty są na czas, zgodnie z wytycznymi, oraz bez problemów gdy trzeba coś poprawić. Jesteśmy zadowolenia z estetyki wykonania i pomysłów Pani Justyny.

Centrum Handlowe Impuls

Otrzymaj darmową
wycenę projektu